Netikėtai mirusio pagėgiškio mirties priežastis nenusatyta, artimieji šoke.

2021m. lapkričio 7d. Pagėgiuose savo daugiabučio namo laiptinėje, nešdamas išmesti šiukšles, netikėtai susmuko 47 metų vyras Nerijus Ašakėnas. Vyriškis gyveno antrame aukšte, viename bute su savo
neįgaliojo vežimėlyje sėdinčia 73-jų metų mama Birute. Išgirdę griuvimą, į laiptinę išėję kaimynai rado vyrą be samonės gulintį ant laiptų. Jie iškvietė greitąją. Pagėgiškį medicinos pagalbos automobilis nugabeno į Tauragės ligoninę. Iš ten vyras skubiai buvo išvežtas į Kauno klinikas. Pradėję domėtis Nerijaus artimieji iš daktarų sužinojo, kad vyrui mirtino pavojaus nėra, jam yra lūžę tik dubens kaulai.Tačiau jau kitą rytą, Nerijaus mama telefonu išgirdo liūdną žinią, jai buvo pranešta, kad sūnus ligoninėje mirė. Tokia žinia moterį pribloškė, kaip ir pranešimas, kad mirusiojo mirties priežąsties nustatymas užtruks apie savaitę, motyvas didelis mirusiųjų skaičius. Tačiau jau kitą dieną Kauno klinikų atstovai moterį informavo, kad ji gali pasiimti palaikus. Pasirūpinti savo vaiko kūno pargabenimu Birutė dėl savo sveikatos būklės pati niekaip negalėjo, todėl jos prašymu tuo užsiimė Pagėgių valdžios atstovai. Karstas su N.Ašakėno kūnu buvo parvežtas į Pagėgius tiesiai į kapines, ten ir susirinko atsisveikinti su mirusiuoju artimieji. Į laidotuves atvyko ir atskirai gyvenęs Nerijau tėvas Povilas iš Kauno. Jis papasakojo, kad jam besidomint Nerijaus būkle Kauno klinikose nekilo jokių abejonių, kad sūnus gyvens. Žinia apie mirtį buvo netikėta ir šokiruojanti.Vėliau iš pažįstamų gydytojų, Povilas sužinojo, kad Lapkričio 8d. naktį palatoje Nerijus buvo atgavęs sąmonę, stipriai aimanavo ir blaškėsi, todėl jam budinti medicinos darbuotoją suleido kažkokių raminamų vaistų, po kurių ligonis nurimo, tačiau ryte jau nepabudo.

Laidojimo paslaugas teikiantys N.Ašakėno kūną parvežę darbuotojai kartu parvežė ir mirties liudijimą. Informacija šiame dokumente dar kartą pribloškė mamą ir kitus artimuosius. Teismo medicinos gydytojas Žydrūnas Mėgelaitis liudijime įrašė, kad mirties priežastis nenustatyta, jos apibūdinti neina, vienintelė trauma arba liga, kurią turėjo mirusysis buvo lūžęs dubens kaulas, tačiau tai nesusiję su pagrindinę mirties priežąstimi.

Tokios išvados neduoda ramybės Nerijau mamai, kaip elgtis toliau ji kol kas nežino, tačiau sūnau mirties priežastį norėtų išsiaiškinti.

N.Ašakėnas buvo pasiskiepyjęs dviem Pfizer vakcinos dozėmis nuo koronoviruso.

meslaisvi.lt