Skelbimai

Projektuojame laiptus. Pavargote lipti senais stačiais laiptais, norite įsirengti palėpėje kambarį, bet nežinote, kaip ten reiks užlipti, sugalvojote pakeisti laiptų stilių, tuomet kreipkitės į mus.Mes pasiūlysime jums keletą laiptų variantų iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai jums patinkančius. Skambinkit  telefonu 8-612-87227

 

 

 

 

 

Niekas dar taip nepridarė žmogaus sveikatai žalos, kaip  triukšmas. Įsigilinę į triukšmo poveikį žmogaus sveikatai, daugelis suskubo renovuotis savo būsto atitvaras nuo garso židinių.

Jeigu jūs blogai jaučiatės, jums skauda galvą, spengia ausyse ar sunku užmigti prabudus, gali būti, kad tai nepageidaujamo triukšmo pasekmės. Atsikratykite jo, ir pajuskite pilnavertį poilsį.

Skambinkit mums telefonu 8-612-87 227 ir mes rekomenduosime jums optimaliausią sprendimą,siekiant pažaboti nepageidaujamą jūsų namuose triukšmą.

Pabandykite pagyventi tyloje, ir gal paaiškės, ko jums iki pilnos laimės gyvenime trūko.

 

 

housesStatybos valdymas, planavimas, organizavimas.  Ypatingojo statinio statybos darbų vadovo paslaugos. Konsultacijos statybos teisės klausimais, patarsime kokį statinį statyti, kad paprasčiau būtų jį priduoti. Statybos rangovo paslaugos, kvalifikuoti statybininkai, statybos įrankių nuoma ir visi kiti reikalai, susiję su jūsų statyba.

Informacijos Analizės Asociacija. 8-612-87227