Paaiškėjo kas paslaptingo Pagėgių savivaldybės komunalinio ūkio akcininkai

ada-copy

Pasak tarybos nario M.Ramanausko buvusį komunalinio ūkio vadovą B.Vaitkų iš pareigų paplovė povandeninės srovės

Vasario 27d. paskelbėme, kad Pagėgiuose veikia dvi komunalines paslaugas teikiančios bendrovės, tai UAB „Pagėgių komunalinis ūkis” ir UAB „Pagėgių savivaldybės komunalinis ūkis”. To pagrindinio komunalinio ūkio, kurį visi gyventojai gerai žino, vadovas Saugintas Vaičiūnas sakė, kad apie antrąjį komunalinį ūkį nieko nežinantis. Kaip čia yra, kad bendrovės vadovas nežino, kad jo bendrovė yra akcininkė to kito UAB-o, teikiančio komunalines paslaugas. Gali būti, kad ir nežino. UAB „Pagėgių savivaldybės komunalinis ūkis” registruotas automobilių stovėjimo aikštelėje prie „Norfos” buvo įkurtas 20o6 metais, o tada Pagėgių (be žodžio savivaldybės) komunaliniam ūkiui vadovavo toks Bronius Vaitkus. Šis direktorius atsistatydino 2014 metais. Tuo metu pasak  Tarybos nario Kęstučio Komskio, B.Vaitkus iš darbo išėjo savo noru, tačiau K.Komskis telefonu sakė, kad buvusio vadovo darbu buvo nepatenkinta visa komunalinio ūkio stebėtojų Taryba, todėl toks B.Vaitkaus sprendimas logiškas. Kitas Tarybos narys Mečislovas Ramanauskas  B.Vaitkaus atsistatydinime įžvelgė „povandenines sroves”. Tą jis sakė interviu 2014m, kurį galite pažiūrėti žemiau. Nepatvirtintais duomenimis, Bronius Vaitkus iškarto po išėjimo iš savo senojo darbo įsidarbino į kitą šiltą vietelę, Panemunės pasienio veterinarijos poste.

UAB „Pagėgių savivaldybės komunalinis ūkis” akcijų turi ne tik UAB „Pagėgių komunalinis ūkis”, šią paslaptingą bendrovę valdo dar vienas UAB-as, tai UAB ” „Ecoservice Klaipėda” Tai gal būt ir paaiškina, kodėl UAB „Pagėgių savivaldybės komunalinis ūkis” direktorė Vida Stasiulaitienė yra iš Klaipėdos. Su bendrovės „Ecoservice Klaipėda”vadovais susisiekti nepavyko, jų įmonės skelbtu telefonu atsiliepia robotizuota programa, kuri nuolat kartoja, kad visi įmonės konsultantai užimti.Akcininkai Pagėgių sav.komunalinio

UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ vienintelė akcininkė ir savininkė yra Pagėgių savivaldybė, t.y. šios teritorijos gyventojai, kurie per savo rinktus atstovus, Tarybos narius ir valdo šią įmonę, tačiau antroji įsteigta komunalinių paslaugų įmonė visiškai nepavaldi pagėgiškiams.

Kas nutiktų, jei  dėl kažkokių priežasčių bankrutuotu pagrindinis Pagėgių komunalinis ūkis? Gali būti taip, kad subankrutavus šiai įmonei, vandens tiekimą ir nuotėkų tvarkymą Pagėgiuose  perimtų būtent ” Ecoservice Klaipėda”. O kas akcininkai šios bendrovės, aiškinsimės ateityje.

3

meslaisvi.lt