Kol brolius spaudžia teisėsauga, V.Komskis išvyko į viso pasaulio kokaino prekybos sostinę parsivežti patirties

virginijus-komskis-1   Pagėgių savivaldybė yra Lietuvos savivaldybių asociacijos narė. Meras V.Komskis šios asociacijos viceprezidentas. LSA finansavimą gauna iš Lietuvos savivaldybių, kurios moka nario mokesčius, bei skiria kasmetinius asignavimus šiai asociacijai. Už šiuos pinigus ir organizuojamos panašios kelionės, į kurią spalio 12 d. išvyko Pagėgių meras V.Komskis. Štai tokį pranešimą išplatino LSA savo internetinėje svetainėje.

Spalio 12-15 dienomis Bogotoje (Kolumbija) susitinka pasaulio vietos ir regionų valdžių lyderiai – vyksta 5-asis svarbiausios pasaulio savivaldos organizacijos UCLG (angl. United Cities and Local Governments) kongresas. Kongreso metu vyksta įvairūs debatai, seminarai bei diskusijos savivaldai aktualiomis temomis, tokiomis kaip vietos finansai, miestų darbotvarkė, moterų lyderių vaidmuo, migracijos politika, transportas, sveikata ir kitomis.

Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA) yra užsitikrinusi vietą pagrindinėje UCLG sprendimus priimančioje institucijoje – Pasaulio taryboje. LSA atstovai spalio 15 dieną dalyvaus šios tarybos posėdyje, kurio metu bus renkama nauja organizacijos vadovybė bei nustatomos pagrindinės ateities veiklos kryptys.

Po kongreso diskusijos persikels į Kitą (Ekvadoras), kur spalio 17-20 dienomis vyks būstui ir miestų plėtrai skirta Jungtinių Tautų konferencija „Habitat III“.

Lietuvai šiuose pasauliniuose forumuose atstovauja LSA valdybos sudaryta ir patvirtinta delegacija – LSA prezidentas, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, LSA viceprezidentai Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis ir Pagėgių meras Virginijus Komskis, LSA valdybos nariai Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir Trakų rajono merė Edita Rudelienė.

Ko gero, žinomiausias pasaulio narkotikų baronas Pablo Escobaras ,vienu metu kontroliavęs net 80 proc. visos pasaulio kokaino prekybos taip pat buvo iš Kolumbijos. Praturtėjęs P.Escobaras įsigijo 20 kvadratinių kilometrų žemės netoli Kolumbijos šiaurės vakaruose esančio nedidelio Puerto Triunfo miestelio. Ten narkobaronas įkurdino savo atostogų rezidenciją „Hacienda Napoles“, įrengė zoologijos sodą, kuriame gyveno žirafos, hipopotamai, drambliai ir kiti egzotiški gyvūnai. Sklandė kalbos, kad būtent ten P.Escobaras rengdavo Kolumbijos galingiausiems ir gražiausiems žmonėms skirtus vakarėlius, kuriuose niekuomet netrūko narkotikų. Šiandien kadaise rojumi buvusi vieta virtusi griuvėsiais, P.Escobaro laikus čia mena tik maždaug dvidešimt čia tebegyvenančių hipopotamų.

Politikai  Komskiai taip pat kontroliuoja teritoriją, tik šiek tiek mažesnę. Jie taip pat praturtėję įsigijo nemažai žemių, kuriose bando įsikurti. Bubliškės kaime vienos iš tokių rezidencijų pavyzdžių. Tačiau kaip ir Eskobaro atveju rojumi buvusi vieta virto griuvėsiais, taip ir Komskių valdymui po paskutinių įvykių panašu ateina galas.
meslaisvi.lt