Šiaulių bankas paslaugas buvusiems Ūkio banko klientams pradės teikti vėliausiai nuo kovo 5 dienos

Šiaulių bankas intensyviai vykdo parengiamuosius darbus ir deda visas pastangas, kad užtikrintų duomenų saugumą ir kuo greičiau atnaujintų bankinių paslaugų teikimą buvusiems Ūkio banko klientams.

Ūkio banko laikinojo administratoriaus Adomo Ąžuolo Audicko teigimu, šiuo metu bendras tikslas yra „užtikrinti klientų lėšų saugumą, todėl visi atskyrimo veiksmai turi būti atlikti itin atidžiai, centų tikslumu“. Nors gerojo ir blogojo banko atskyrimo darbai užtruko, tačiau Šiaulių banke pasirengimo procesas vyksta sparčiu tempu, atliekami informacinių sistemų suderinimo ir jų parengimo darbai.

Kaip jau buvo skelbta, per keletą etapų Šiaulių bankas atidarys 25 buvusius Ūkio banko skyrius. Ne vėliau kaip kovo 5 dieną buvę Ūkio banko klientai bus pradėti aptarnauti šešiuose Ūkio bankui anksčiau priklausiusiuose padaliniuose:

Miestas Buvęs Ūkio banko skyrius Adresas Darbo laikas
Alytus Alytaus filialas Jotvingių g.7 A I-V 8-17 val.
Kaunas Kauno filialas Laisvės al. 80 / Maironio g. 26 I-V 8-17 val.
Kalniečių KAS Savanorių pr. 375 I-V 8-17 val.
Klaipėda Naujakiemio KAS Taikos pr. 101 I-V 8-19 val.,
VI 9-16
Ukmergė Ukmergės filialas Kęstučio a. 7 I-V 8-17 val.
Vilnius Vilniaus filialas Vilniaus g. 28 / Benediktinių g. 2 I-V 8-17 val.

bei devyniuose Šiaulių banko skyriuose, kuriuose bus įdiegta Ūkio banko operacinė platforma ir bus įrengtos specialios darbo vietos buvusiems Ūkio banko klientams aptarnauti:

Miestas Šiaulių banko skyrius Adresas Darbo laikas
Druskininkai Druskininkų filialas M. K. Čiurlionio g. 111 I-V 7.30-16.30 val.
Plungė Plungės KAS Telšių g. 1-2 A I-V 8-17 val.
Rokiškis Rokiškio KAS Vytauto g. 1 I-V 7.30-16.30 val.
Šiauliai Šiaulių filialas Vilniaus g. 193 I-V 7.30-18 val.,
VI 8-13
Centro KAS Vilniaus g. 167 I-V 8-18 val.
Šilutė Šilutės filialas Lietuvininkų g. 17 I-V 8-17 val.
Tauragė Tauragės KAS Vytauto g. 76 I-V 8-17 val.
Utena Utenos filiale Utenio a. 22 I-V 7.30-16.30 val.
Visaginas Visagino KAS Parko g. 7 I-V 8.30-17.30 val.

Jau kitą savaitę privatūs Ūkio banko klientai galės bankinėmis paslaugomis naudotis ir banko padaliniuose, ir elektroninės bankininkystės sistemoje „Eta bankas“ – jiems bus teikiama indėlių aptarnavimo paslauga, bus galima atlikti mokėjimus litais ir eurais iš savo banko ir mokėjimo kortelės sąskaitų į Lietuvoje ir užsienyje registruotus bankus (be valiutų keitimo operacijų), taip pat bus galima sumokėti mokesčius už komunalines paslaugas bei įnešti ar išsigryninti pinigus litais ir eurais iš savo banko ir mokėjimo kortelės sąskaitų (be valiutos keitimo operacijų). Kasos operacijoms su grynaisiais pinigais kurį laiką bus taikomi dienos limitai iki 20 tūkst. litų (arba ekvivalentu eurais). Jeigu klientas pageidaus išsigryninti didesnę pinigų sumą, užpildęs prašymą, tai jis galės padaryti po kelių dienų.
Verslo klientai tas pačias operacijas galės atlikti tik per „Eta banką“.

Pirmajame banko paslaugų atnaujinimo etape bus aptarnaujami tik rezidentai, t.y. Lietuvos Respublikoje registruoti privatūs asmenys ir verslo įmonės. Apie nerezidentų aptarnavimo pradžią pranešime iš anksto atskiru pranešimu.

Privatūs bei verslo klientai, naudojęsi individualių seifų paslauga, ir toliau galės ja naudotis tuose buvusio Ūkio banko skyriuose, kuriuos atidarys Šiaulių bankas.

Atkreipiame dėmesį, kad visi valstybės įmonės „Indėlių ir investicijų draudimas“ apdrausti indėliai, gyventojų laikyti Ūkio banke, nekeičiant indėlių sutarčių sąlygų, bus perduoti Šiaulių bankui, todėl jeigu nėra skubaus reikalo, pirmomis dienomis skubėti į atidarytus ir paslaugų teikimą atnaujinusius buvusius Ūkio banko skyrius klientams nėra būtina ir nieko papildomai daryti nereikia.

Visa buvusiems Ūkio banko klientams aktuali informacija skelbiama tinklapiuose: www.sb.lt, www.ub.lt, www.lb.lt bei klientų aptarnavimo telefonais: Šiaulių banko klientų bendrąja informavimo linija tel. 8 700 55055 bei specialia nemokama telefono linija tel. 8 800 10007 (skambinantiems iš Lietuvos) ir tel. +370 37 395 532 (skambinantiems iš užsienio).

Šiaulių banko informacija