Sensacija – Pagėgių meras viešai pažadėjo atskleisti, kaip savivaldybės administracija taško gyventojų pinigus

Dsc03320  Tęsiame įvykių, kurie vyko paskutiniame Pagėgių savivaldybės Tarybos posėdyje apžvalgą. O apžvelgti tikrai yra ką. Šią naujieną tikrai galima paskelbti kaip sensacingą. Paskutiniame savivaldybės Tarybos posėdyje meras V.Komskis viešai pažadėjo, kad per savo ataskaitą gyventojams papasakos kaip savivaldybės administracija taško Pagėgių gyventojų biudžeto lėšas.

Posėdyje kalba ėjo apie Tarybos posėdžio vedimo tvarkos pakeitimus, kuriuos pavedė atlikti Vyriausybės atstovė Tauragės apskrityje. Tačiau prie pakeitimų panoro prisidėti ir tarybos narys Sigitas Stonys.Ir dėl to  kilo didieji ginčai. S.Stonys pageidautų  pataisyti reglamento punktą kuriame numatyta užsiregistravusiam asmeniui iš šalies(bet kuriam gyventojui red.pastaba) leisti kalbėti Tarybos posėdyje. S.Stonio nuomone tokiam asmeniui suteikti galimybę kalbėti  turėtų leisti  Taryba, o ne kaip įrašyta  pateiktame sprendime, Tarybos posėdžio pirmininkas.,t.y. meras. Tuo tarpu meras piktinosi klausimą rengusiais juristais, sakė kad sprendime  jie padarė  18 klaidų. Savivaldybės Tarybos valdančiosios daugumos narių atstovas Sigitas Stonys dar pageidavo, kad meras sudarytų komisiją pakeitimams paruošti. Į tai V.Komskis pasakė, kad  siekdami pakeisti tarybos posėdžio reglamentą Tarybos nariai nori paguldyti merą ant menčių. Dėl planuojamų pakeitimų meras net pasiūlė Tarybai skirstytis ir planuoti naujus rinkimus, bet  reglamento pakeitimų klausimu komisijos jis nesudarinės.

„Jeigu neturite tinkamų juristų, samdykite, kas jums yra? Neturite pinigų, o plukdyti žmones turite pinigų?– klausiamai į susirinkusius kreipėsi meras.

Po šių mero žodžių Tarybos posėdžių salėje pasipylė kai kurių savivaldybės įstaigų darbuotojų plojimai. Tęsdamas savo pasisakymą V.Komskis informavo, kad per savo mero ataskaitą gyventojams jis atskleis, kur dar turi ir kur naudoja savivaldybės biudžeto pinigus Pagėgių savivaldybės administracija.Balsavimo rezultatai

Tokiam projektui, koks buvo paruoštas šiam savivaldybės tarybos posėdžiui Taryba nepritarė.

Tik du, meras V.Komskis ir Tarybos narys Petras Ubartas buvo už reglamento pakeitimus, kuriuose daugiau galių palikta merui, visi kiti Tarybos nariai susilaikė ir palaikė Sigito Stonio siūlymą šį klausimą atidėti iki bus reglamentas pataisytas taip, kaip pageidauja Tarybos dauguma.

Laukite Savivaldybės mero ataskaitos ir būtinai ten dalyvaukite.

meslaisvi.lt