K.Komskis žada naujų idėjų, prisiminkime senas

14222103_245697789163555_5871892483911923560_nŠtai ir išaušo ta diena, kai sūnus taip pat atsidūrė dideliame plakate. Seimo vicepirmininkui Kęstui Komskiui tai turbūt didi diena. Prieš ketverius metus panašiame plakate Pagėgiuose K.Komskis puikavosi pats, o šiais metais jau jo įpėdinis, sūnus Kęstutis Komskis. Jaunas žmogus- naujos idėjos,  tokiu šūkiu partijos Tvarka ir Teisingumas kandidatas vienmandatėje Jurbarko- Pagėgių rinkimų apygardoje bandys suvilioti savo rinkėją. Bandysime padėti Kęstučiui ir paskelbsime jo ne naujas, bet senas idėjas, kurias jis jau įgyvendino, ir įgyvendino labai sumaniai, todėl rinkėjas turėtų būti budrus, ir būtinai pasirink šį kandidatą.

Taigi pradėsime. Nežinome, ar visos idėjos, kurios buvo „prasuktos” Pagėgių savivaldybėje buvo sugalvotos jaunojo Komskio, tačiau jų vaisiais naudojasi jis. Apie visas jas mes jau seniai aprašėme, todėl dabar tik trumpai priminsime. Idėja Nr. 1.- Projektas, finansuojamas ES paramos lėšomis, už kurias buvo įsigytas visureigis Toyota Land Cruiser. Idėjos unikalumas tas, kad pagal projektą visureigis buvo pirktas kaip priemonė medžiams iš miško traukti. Kiek tokių medžių ištraukė iš miško visureigis greičiausiai žino tik pats K.Komskis. Idėja Nr.2- šita jau rimtesnė. Lietuvos kaimo  vietovės plėtra.  Kęstutis Komskis taip pat sumanė atsiriekti šio ES paramos lėšų pyrago nemažą  gabalą. Jis, kaip jaunasis ūkininkas pasinaudojo projektu Kaimo turizmo skatinimas ir nusprendė renovuoti savo sodybą Mociškių kaime, Pagėgių savivaldybėje bei pritaikyti ją turizmui. Teikdamas paraišką paramai gauti jaunasis ūkininkas turėjo nurodyti savo projekto tikslus, o pagal rėmimo taisykles jie turėjo būti tokie: sukurti didesnę kaimo turizmo paslaugų įvairovę bei aukštesnę šių paslaugų kokybę ir
puoselėti kaimo paveldą, atkuriant arba kuriant naujas sodybas, puoselėjančias lietuviškas architektūros ir kulinarijos tradicijas. Kiek žmonių nakvojo šioje kaimo turizmo sodyboje geriausiai žino Kęstučio žmona, nes vos tik buvo įgyvendintas projektas ji mielai pozavo šalia kaip ji pasirašė socialiniame tinkle „savo naujų namučių”. Taigi, idėjos unikalumas tas, kad deklaruodamas savo gyvenamąją vietą senoje lūšnoje Bardėnų kaime Kęstutis Komskis iš tikrųjų įsikūrė už ES paramos lėšas atstatytoje sodyboje, kuri turėjo būti naudojama turistams. Idėja Nr.3- kaip užimti Būbliškes. Va čia tai idėja, dvidešimt vienas sklypas kaimo vietovėje, kurioje lyg atsitiktinai prasisuko projektas viešųjų erdvių sutvarkymas. Visuose šiuose K.Komskio sklypuose už europinius pinigus bus įrengtos visos žmonėms gyventi reikalingos inžinerinės sistemos, vandentiekis, kanalizacija, keliai ir šaligatviai, bei apšvietimas ir dar daug kas kita. Idėja Nr.4-  automobilių stovėjimo aikštelė šalia prekybos centro Norfa. Šią istoriją smulkiai aprašėme, todėl tik pasakysime, kad schema ta pati, paramos lėšos, kuriomis buvo sutvarkytas senasis Pagėgių turgus ir vietoje jo atsirado automobilių stovėjimo aikštelė vėliau stebuklingai  atsidūrusi to pačio Kęstučio Komskio giminės valdomos įmonės nuosavybėje. Čia aprašėme tik keletą rimčiausių mums žinomų K.Komskio idėjų, jų yra ir daugiau, tokios kaip Plaušvarių pylimo nukasimas ir grunto panaudojimas trinkelių dėjimui Pagėgiuose, vėjo jėgainių plėtra savivaldybėje ir dar daug kitų.

Reziumuojame. Greičiausiai senos K.Komskio idėjos nei piršto nago juodymui neprilygs naujosioms idėjoms, kurias būdamas Seimo nariu galės įgyvendinti šis jaunas žmogus, kaip sakant naujos kartos politikas, kurių visi taip laukia.

politinę reklamą sukūrė Donatas Jančaras 🙂

Su naujom idėjom!!

meslaisvi.lt