Aplodismentai baigėsi-prasideda Pagėgius valdančių politikų agonija

Brolis-2

V.Komskio raginimų paploti K.Komskiui žmonės neišgirdo

  Agonija –  būsena prieš mirtį. Agonijos metu sutrinka centrinės nervų sistemos  ir organizmo gyvybinės funkcijos. Agonija prasideda nuo vieno ar kelių trumpų įkvėpimų. Vienu metu dirba už įkvėpimą bei iškvėpimą atsakingi raumenys, todėl beveik visiškai sutrinka plaučių ventiliacija. Žmogus praranda sąmonę, nebereaguoja į išorinius dirgiklius, širdies tonai tampa vos girdimi, kvėpavimas trūkčiojantis, sulėtėja medžiagų apytaka ir galų gale organizmas miršta.

Panašios būsenos Gruodžio 5d. Pagėgių Kalėdų eglės įžiebimo ceremonijoje galima buvo pavadinti žinomiausių Pagėgių politikų elgesį. Šventės metu beveik po kiekvieno sakinio, kuris sklido nuo iškilmingos pakylos, susirinkusieji galėjo klausytis kalbančiųjų raginimų paploti jų manymų labiausiai besirūpinančiais Pagėgių miestu, Komskių šeimos politikais. Ir nesvarbu, kad kalbantysis vienu metu buvo vienas iš Komskių, Pagėgių meras, V.Komskis. Net ir jis kalbėdamas prašė žiūrovų paploti jo broliui, Lietuvos Seimo vicepirmininkui Kęstui Komskiui. Tačiau nei jo, nei Kalėdų senio, nei renginio vedančiosios maldavimai ploti Pagėgių „įžymybėms” nepasiekė pagėgiškių ausų. Atrodė, susirinkusieji tikri, kad šiems veikėjams Pagėgiuose laikrodis pradėjo suktis atgaline kryptimi.

Tokią situaciją bandė sušvelninti šventės vedančioji, Pagėgių mero patarėja, Milda Jašinskaitė-Jasevičienė. Ji lyg teisinosi politikams ir sakė, kad žmonės tikrai ploja, tik plojimų atseit nesigirdi dėl to, jog pagėgiškiai su pirštinėmis. Tai buvo vienintelė M.Jašinskaitės versija, kodėl nesigirdėjo ovacijų. Moteris net nepagalvojo, kad gal būt susirinkusieji kalbančiųjų negirdi, nes į šventę  atėjo su kepurėmis.

Tokia žmonių reakcija Pagėgiuose „tvarkiečiai”  turėtų labai susirūpinti, juk organizmo mirtis prasideda nuo vieno ar kelių mažų simptomų. Atrodo kad gruodžio 5d. susirinkusieji galėjo įsitikinti, kad Pagėgiuose įsitvirtinusią politikų grupuotę ištiko agonija.

Oro Kondicionieriai

meslaisvi.lt