Pagėgių meras skursta,atlyginimo dydžiu jį lenkia administracijos direktorius, jo pavaduotojas ir dar kai kas

Pagėgių Savivaldybės Administracijos direktorius
V.Bendaravičius, didžiausią atlyginimą gaunantis pareigūnas

Sunkūs ir nelengvi praėję 2013 metai buvo Pagėgių savivaldybės merui Virginijui Komskiui. Šis Valstybės pareigūnas už savo alinantį darbą kas mėnesį gaudavo vos 4 620Lt dydžio atlyginimą. Jo sėbras, bendrapartietis, Vaidas Bendaravičius, kuris užima Savivaldybės Administracijos Direktoriaus pareigas,  šlamančių  išleisti galėjo sau leisti daugiau. Kiekvieną mėnesį šis, greta miško užaugęs Lietuvos pilietis, 2013 metais galėjo mėgautis 4920 Lt atlyginimu. Už merą daugiau gauna net neseniai  Pagėgių miesto Seniūnu buvęs Alvydas Einikis, kurio alga tuo metu buvo vos 2900Lt.  Stebūklingai greitai šoktelėjęs karjeros laiptais, A.Einikis šiuo metu yra Pagėgių savivaldybės Administracijos Direktoriaus pavaduotojas, kurio alga yra 4840Lt. Net Savivaldybės kontrolierius Dainius Kinderis V.Komskiui šluosto nosį. Jis kiekvieną mėnesį namo parsineša 4740Lt. dydžio uždarbį. Sunku spręsti, ar šios aplinkybės privertė ateinantiems, 2014 metams Merui siūlyti kelti atlyginimą, tačiau gruodžio 19 dieną Pagėgių savivaldybės tarybos nariai greičiausiai pritars šiam projektui. Po balsavimo, kurio rezultatai mums jau žinomi ir dabar, Pagėgių mero alga šiek tiek kilstelės. Ji turėtų būti 4725Lt.  Atlyginimo padidėjimą turėtų pajusti ir V.Komskio pavaduotojas Vytautas Stanišauskas. Palyginus su praėjusiais 2013 metais, kuomet jo alga buvo apie 3560Lt, ateinančiais metais jis gaus 3960Lt dydžio sumą.

Prie šių savo atlyginimų kiekvienas pareigūnas papildomai dar gauna įvairių priedų kurie yra skiriami už darbo stažą,  kvalifikacinę klasę,  už laipsnį arba tarnybinį rangą (statutiniams  tarnautojams), už diplomatinį rangą bei gali būti skiriamas pareiginės algos dydžio vienkartinis priedas.

Priedų ir priemokų suma negali viršyti 70 procentų pareiginės algos, tačiau jai kažkuris pareigūnas sugebės surinkti visą 70% nuo atlyginimo leidžiamą skirti priedų sumą, tuomet jo alga gali siekti netoli 10000Lt

Daugiau Pagėgių savivaldybės pareigūnų ir tarnautojų atlyginimų galima pažiūrėti ČIA

meslaisvi.lt

 

P.S. Kreipimasis į tuos, kurie rašo istoriją. Nepamirškite aprašyti 21 amžiaus dvigubą Lietuvą,- vieni gyvena už 350, kiti už 5000 ir daugiau..