Informacija dėl AB Ūkio bankas

Lauk..

Klientams aktuali naujausia informacija dėl Ūkio banko teikiama specialia nemokama telefono linija 8 800 10 007 (skambinantiems iš Lietuvos) ir tel. +370 37 395 532 (skambinantiems iš užsienio). Informacija šia telefono linija šią savaitę bus teikiama nuo 8 iki 20 val. darbo dienomis ir nuo 9 iki 15 val. šeštadieniais ir sekmadieniais.

Klientų patogumui, Ūkio banko interneto svetainėje (www.ub.lt) banko klientai ras atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus ir informaciją dėl banko paslaugų teikimo.

Informacija bendrais bankininkystės, finansų stabilumo klausimais bus teikiama ir specialia Lietuvos banko telefono linija +370 (5) 268 0068. Telefono linija veiks darbo dienomis nuo 8 iki 18 val., šeštadieniais ir sekmadieniais – nuo 9 iki 15 val.

AB Šiaulių bankas yra pasirengęs pradėti derybas su Lietuvos banku dėl Ūkio banko bankinės veiklos Lietuvoje perėmimo

 

Šiaulių bankas yra pasirengęs pradėti derybas su Lietuvos banku dėl Ūkio banko bankinės veiklos Lietuvoje perėmimo, siekiant kuo greičiau atnaujinti Ūkio banko veiklą bei išlaikyti finansų sistemos stabilumą. Šiaulių bankas yra suinteresuotas, kad susidariusi situacija išsispręstų kuo greičiau be didesnių neigiamų pasekmių Ūkio banko klientams bei visai Lietuvos bankinei sistemai.

„Šiaulių bankas yra finansiškai stiprus tokiam žingsniui ir turi skaidrią akcininkų struktūrą. Šiuos ketinimus remia ir didžiausias Šiaulių banko akcininkas Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB)“, – sakė Šiaulių banko administracijos vadovas Audrius Žiugžda. Pasak jo, Šiaulių bankas nuolat ieško plėtros galimybių, nes tai atitinka akcininkų strategiją. Skaidrių Ūkio banko aktyvų Lietuvoje ir įsipareigojimų perėmimas leistų padidinti Šiaulių banko rinkos dalį bei padidintų konkurencingumą Lietuvos bankų rinkoje. Tai būtų precedentas kuriant stiprų lietuvišką banką.

„Aš esu įsitikinęs, kad Šiaulių banko vadovybė ir jo darbuotojai gali užtikrinti, kad paslaugų teikimas Ūkio banko klientams būtų greitai atnaujintas”, – sakė Peter Reiniger, ERPB atstovas Šiaulių banko Stebėtojų taryboje.

Prielaidas užtikrinti sklandų ir greitą paslaugų atkūrimą Ūkio banko klientams sudaro ir naudojama ta pati informacinių technologijų (IT) platforma bei bendras bankomatų tinklas. Šiaulių bankas pasiūlytų pagalbą Ūkio banko klientams užtikrinant jų verslo tęstinumą, sukuriant patogų klientų aptarnavimo tinklą bei sukuriant naujas galimybes, atsirandančias dėl banko plėtros.

meslaisvi.lt