Mokytojų diena Pagėgiuose „apnuogino” opozicijos lyderį(papildyta E.Kuturio komentaru)

Opozicija sveikina

Skirtingas politines jėgas atstovaujantys Taryboje opozicijos nariai sveikinti mokytojų vyko vieningai, tačiau jų lyderio su jais nebuvo

Neseniai praėjusi mokytojų diena Pagėgių savivaldybės Tarybos opozicijos narius privertė įvertinti  savo lyderio Edgaro Kuturio elgesį. Nors iki šiol politikas save įvardina kaip opozicijos lyderį, su tuo kai kurie opozicijos atstovai sutikti nenori.

Kada jam reikia, jis prisistato opozicijos lyderiu, kada nereikia, prisistato Tarybos nariu. Spaudoje mirga straipsniai su jo nuotraukomis ir nuveiktais darbais kaip opozicijos lyderio, tačiau juk opozicija yra vientisas organizmas„- kalbėjo savivaldybės tarybos narė Gražina Jankauskienė. Politikei paskambinome, kuomet sužinojome, kad tarptautinės mokytojų dienos proga keletas opozicijos narių   vyko sveikinti Pagėgių savivaldybės mokyklų mokytojų be savo lyderio Taryboje, E.Kuturio.  „Keista, kuomet opozicijos lyderis tokia proga pamiršta lyderio funkcijas ir slapčia nuo kitų opozicijos narių vienas išvyksta sveikinti pedagogų. Toks jo poelgis mažų mažiausiai negražus. Mano galva jis jau pradėjo politinę kompaniją ir naudojimasis tokia proga yra tik jo politinės kompanijos dalis, tai nenuoširdu„-neslėpė nusivylimo opozicijos lyderiu Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovė Pagėgių savivaldybės Taryboje G. Jankauskienė. G.Jankauskienė pastebėjo, kad E.Kuturys dalyvaudamas kai kuriuose renginiuose kaip visuomeninio komiteto pirmininkas prisistato  kaip opozicijos lyderis, nors tuo metu vykdo savo komiteto politinę reklamą.

Kitas opozicijos narys Edvinas Kriščiūnas taip pat nusistebėjo E.Kuturio taktika.” Na suprantu, kad jis nori būti pirmas, bet kad nori būti vienas negalvojau. Juk jo pareiga mus vienyti ir telkti ne tik darbams, bet ir panašiems renginiams kaip mokytojų sveikinimai. Man atrodo tai nekultūringa.”

Mokytojus kartu sveikinti vyko ir Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų sąjungos atstovas taryboje Petras Ubartas. Politikas į klausimą kaip vertina opozicijos lyderio elgesį atsakė labai trumpai.„Tai akivaizdus politikavimas, neperspėjęs kitų opozicijos Tarybos narių taip vadinamas lyderis pasielgė ne  kaip lyderis.  Jis tikrai bent jau galėjo pasiteirauti visų opozicijos narių, ar pastarieji norėtų vykti kartu su juo sveikinti mokytoju. Tokie jo žingsniai akivaizdžiai parodo, kad Opozicijos lyderio vaidmens jis jau atsisako ir pradėjo naują politinį žaidimą”-dėstė P.Ubartas

Edgaras Kuturys tokį savo žingsnį komentavo taip:

Į mane visų pirma nei vienas nesikreipė, kad pageidautų kartu. Be to opozicijos lyderis yra darbui taryboje, o ne važiavimui sveikinti. Aš važiuodavau jau ne pirmus metus, tačiau kol rinkimai ne artejo, nei vienam nereikėjo. Be to kai kurių partijų lyderiai dovanoja knygas, tai manęs ir kitų neinformuoja, kai veža į Naisius, taip pat nieko neburia važiuoti kartu kitų partijų. Kai G.Jankauskienė važiuoja su Komskiu į Žukus sveikinti, taip pat manęs net neinformuoja, bet aš net nepykstu kadangi tai natūralu. Kiekvienas politinis darinys ar žmogus renkasi ką sveikinti, kaip sveikinti, su kuo ar atskirai. Be to man ne pakeliui važiuoti sveikinti kartu su meru V. Komskiu, kai jis renginių metu net uždraudžia tai daryti, nors ir prašau. O dar gražiau, kad G.Jankauskienė prabilo apie opozicijos vienybę ir norą kartu sveikinti. Taigi metų pradžioje dėjau dideles pastangas suvienyti visas opozicines partijas ir eiti vienu sąrašų, tačiau su tuo nesutiko Darbo partija ir gerb. G.Jankauskiene. Ne už ilgo pamatysime ir su kuo susidės Pagėgių liberalai. Gaila, kad tokie straipsniai gimsta prieš rinkimus. Jei gerai pamąstysite, suprasite, kad kažkas nori mus suskaldyti ir toliau valdyti.

meslaisvi.lt