Konservatorius M.Majauskas šeimas auginančias vaikus prilygino veltėdžiams

Majauskas

Konservatorius Mykolas Majauskas įsitikinęs, vaiko pinigų didinimas padidins veltėdžių gretas

Lapkričio 28d. Seimo nenumatytame posėdyje buvo svarstomas įstatymo projektas, kurio pagrindu nuo naujų metų didėtų vaiko pinigų išmoka. Įstatyme numatyta, kad vaiko pinigus gautų visi be išimties vaikai, gyvenantys ir turtinguose ir vidutinėse ir skurdžiose šeimose. Valdančioji Seimo dauguma nesiryžo iš karto padidinti vaikui skirtus pinigus iki 100 Eur, nusprendė tą daryti nuosekliai, tokią sumą  kiekvienas vaikas turėtų gauti nuo 2020 metų, o nuo 2018m. sausio 1 d. nuspręsta nuo 15 Eur mokamų dabar padidinti iki 30Eur kiekvienam vaikui.

Tokiems Seimo daugumos  sprendimams labiausiai priešinosi konservatorius Mykolas Majauskas. Juo nuomone vaiko pinigų didinimas skatins tėvų veltėdžiavimą.

„Mes norime padidinti vaiko pinigus šeimoms, kurios nedirba ir neketina dirbti, nenori dirbti, piktnaudžiauja alkoholiu, smurtauja namuose ir mes toliau skatiname tokį gyvenimo būdą skirdami jiems papildomas pajamas nekeldami jokių papildomų sąlygų, kad gal būt gydytųsi, gal būt keistų savo elgesį, gal būt kažką kitaip gyvenime darytų.  Mes norime surinkti pinigus iš dirbančių šeimų ir skirti juos visiems vaikams, turtingiems žmonėms, kurie gal būt visai neprašo tų pinigų ir skirkime tiems žmonėms kurie apskritai ne dirba, nei nori dirbti, nei rūpinasi kartais apskritai savo vaikais. Mano giliu įsitikinimu toks sprendimas neskatina visuomenės dirbti, neskatina elgtis teisingai, atsakingai ir lygiai taip pat yra švaistomi valstybės pinigai, tai aš kviečiu labai rimtai susimąstyti”-savo kalboje pasakė M.Majauskas

Konservatoriaus kalbą galite pažiūrėti video medžiagoje.

meslaisvi.lt