15min.lt propaguoja zoofiliją?

Bučkis su ŠunimiZoofilija –lytinis nukrypimas, kai jaučiamas seksualinis potraukis gyvūnams arba kitaip tariant išskirtinis potraukis gyvūnams, nesidomint žmonėmis. Psichologijoje vyrauja požiūris, kad zoofilija yra psichikos sutrikimas . Tai gali atspindėti vaikystės eksperimentus arba neturėjimą kitų būdų išreikšti savo seksualinės energijos. Zoofilai retai prašo profesionalios pagalbos dėl savo nukrypimo.

15min.lt

Taip portalas 15 min.lt tvirtinosi Lietuvoje

O dabar prisiminkime, nuo kada ir kas Lietuvoje pradėjo populiarinti gyvenimą su gyvūnais. Nesidomintiems socialinės inžinerijos konstravimu, tą atsekti bus sunku, tačiau mes priminsime.  Su lyg Lietuvos įsiliejimu į Europos Sąjungos bendriją mūsų šalį lyg lavina užplūdo skandinavų žiniasklaida. 15 min.lt, žiniasklaidos priemonė  metė didžiulius pinigus, kad taptų mūsų šalyje viena iš populiariausių masių informavimo priemonių. Jų laikraščiai nemokamai buvo dalinami visur, autobusuose, troleibusuose, ligoninėse ir poliklinikose. Ir išpopuliarėjo, o jau kai tai atsitiko, tuomet pradėjo skleisti lietuviams informaciją, tokią, kokią pati pageidauja. Pačioje pradžioje straipsnius apie gyvūnų teises ir meilę jiems lietuviai priėmė gan skeptiškai, tačiau reguliariai brukama ir populiarinama informacija apie gyvenimą su keturkojais davė savo rezultatų. Daugelis lietuvių dabar jau nesistebi kad  interneto portalų pagrindinėmis žiniomis tampa akimirkos iš bendro žmogaus gyvenimo su keturkoju. Čia nevengiama ir nuotraukų, kurios savo vaizdais primena lytinius nukrypimus. Štai viename iš savo paskutinių viešintų straipsnių 15 min.lt publikuoja Liepos Norkevičiūtės nuotrauką, kurioje ji lūpomis įsisiurbusi į savo šuns seilėtus nasrus. Ir tokių straipsnių yra tikrai ne vienas ir ne du. Panašaus turinio straipsnius skandinavų žiniasklaida platina nuolatos. Tą tikrai galima pastebėti analizuojant veikiančių masinių informavimo priemonių darbą Lietuvoje. Ir štai turime pasėkmes. Socialiniuose tinkluose dėl gyvūnų gelbėjimo vyksta varžytuvės, daugelis lietuvių pasinešė į tokių mesijų vaidmenį, kad atrodo be jų pagalbos šunys planetoje tiesiog išnyks.Priglauskite šuniuką

Jaunos moterys, kurios turėtų gimdyti ir auginti vaikus apsisprendžia savo gyvenimą paskirti keturkojų gelbėjimui ar dar blogiau, gyvenimui su jais. Kai kurios situacijos tikrai kurioziškos, štai savo Facebook paskyroje viena mergina guodžiasi, kad jau priglaudusi keturis šunis ir penktas jai būtų našta, todėl ji tikisi, kad gal būt atsiras į ją panašus žmogus ir pasirūpins klaidžiojančiu gatvėmis šunimi. Ir tokių pavyzdžių tikrai visa eilė.

Informacijos Analizės Asociaciją įsikūrusi 2011 metais. Pagrindinis šios asociacijos tikslas buvo ir yra analizuoti Lietuvoje veikiančias žiniasklaidos priemones, jų darbo metodus ir informacijos pateikimą visuomenei. Per šešis savo veiklos metus asociacijos nariai sukaupė tikrai nemažą patirtį tiriant žiniasklaidos poveikį visuomenei. Išvadą šiuo metu galime pasakyti vieną, jau daug metų Lietuvoje veikiančios žiniasklaidos priemonės ne informuoja, bet stengiasi formuoti žmonių nuomonę, bando primesti tam tikrą gyvenimo būdą, madą. Ir tai jiems galime pasakyti kol kas neblogai sekasi.

meslaisvi.lt