Pagėgių parke besišlapinantis varguolis pakliuvo policininkams

Šlapinimasis viešoje vietoje

Šiam pagėgiškiui nusišlapinti ne bėda

Pagėgių parkas

Pareigūnai vedasi nusižengėlį į automobilį

Saulėta šeštadienio popietė nuolatiniams Pagėgių parko gyventojams baigėsi ne taip jau saulėtai, jiems teko aiškintis savivaldybės teritorijoje patruliavusiems policijos pareigūnams. Pagėgių parkas yra labai pamėgtas miesto nelaimėlių, kurių gyvenimus valdo velnio lašai. Šį kartą greičiausiai tų lašų buvo daugoka ir vienas puotaujančių sumanė atlikti gamtinius reikaliukus tiesiog prie parko pušies.  Būtent tuo momentu pro šalį ir važiavo policijos ekipažas, kurio pareigūnai į šį reiškinį nepažiūrėjo pro pirštus. Gamtinį reikalą parko lankytojui teko nutraukti ir aiškintis pareigūnams jau jų automobilyje. Dėl savo poelgio Pagėgių varguolis nuoširdžiai gailėjosi tačiau tai jo neišgelbėjo, jam gręsia administracinė bauda. Pasirodo tas pats pilietis jau ne pirmą kartą ženklina Pagėgių miesto viešąsias vietas. Praėjusią žiemą jis buvo pastebėtas išleidžiantis savo turinį ant centrinėje Pagėgių gatvėje esančio pastato sienos, kur įsikūrusi vaistinė.

Kalbinti pareigūnai sakė, kad jie savo pamainos metu akylai prižiūri savivaldybės viešąsias erdves. Šlapinimasis viešoje vietoje tik vienas iš pažeidimų, kuris neleistinas viešojoje vietoje, tokiose vietose negalima nei vartoti alkoholinių gėrimų nei rodytis apsvaigus nuo šių skysčių.

Alkoholinių gėrimų ir kitų svaigalų, pagamintų naudojant spiritą, gėrimas gatvėse, stadionuose, skveruose, parkuose, visų rūšių visuomeniniame transporte, parodose, mugėse ir masiniuose renginiuose arba girto pasirodymas viešosiose vietose, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę, –užtraukia įspėjimą arba baudą nuo aštuonių iki keturiolikos eurų. Tokie pat veiksmai, padaryti pakartotinai per vienerius metus po administracinių nuobaudų paskyrimo, – užtraukia baudą nuo keturiolikos iki dvidešimt aštuonių eurų.

meslaisvi.lt