Pagėgių savivaldybės administracija dirba partijai?

  Į meslaisvi kreipėsi  savivaldybės administracijos darbuotojas, kuris pranešė, jog Pagėgių savivaldybės administracijos spausdintuvu, bei popieriumi naudojasi partijos Tvarka ir teisingumas nariai, kurie spausdina agitacinę, savo partijos medžiagą. Tokiems savivaldybės darbuotojams norime priminti rinkimų įstatymo 54 straipsnį. Draudimas vykdyti rinkimų agitaciją naudojantis tarnybine padėtimi.

1. Bet kam draudžiama naudotis tarnybine padėtimi valstybės ar savivaldybių institucijose, įstaigose ar organizacijose, taip pat valstybinėse ar savivaldybių visuomenės informavimo priemonėse vykdant bet kokią rinkimų agitaciją, pavesti tai daryti kitiems asmenims ar kaip nors kitaip, naudojantis tarnybine padėtimi, bandyti paveikti rinkėjų valią. Valstybės, savivaldybių pareigūnams, valstybės tarnautojams draudžiama naudotis tarnybine padėtimi sudaryti sau ar partijai išskirtines rinkimų agitacijos sąlygas. Šį straipsnį pažeidęs asmuo gali būti patrauktas administracinėn arba baudžiamojon atsakomybėn įstatymų nustatyta tvarka.

Į mus kreipiasis asmuo, dėl suprantamų priežąsčių panoro likti nežinomas. Ar tokiais būdais veržesiantys į valdžią asmenys, gali sąžiningai atstovauti savo žmones? Žinoma, kad ne.

Į mus kreipiasis asmuo, dėl suprantamų priežąsčių, panoro likti nežinomas. Ačiū šiam žmogui už pilietiškumą.

meslaisvi.lt