A.Medalinsko kirtis Maldeikienei: neklaidinkite žmonių.

Kovo 11d. politikė Aušra Maldeikienė savo facebook paskyroje atrodo kad persistengė. Ji priskyrė save Sąjūdžio iniciatyvinei grupei. Tą dieną A.Maldeikienė parašė taip:

Šiandien absoliučiai daugumai iš mūsų yra labai gera diena. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Man, kaip ir jums, kurie skaitote, tai buvo didelė šventė ir viena įsimintiniausių gyvenimo dienų. Buvau labai palaiminta ir todėl, kad man teko prisidėti prie valstybės atkūrimo ir kaip žmogui, kuris 1988 metų birželio 3 dieną dalyvavo kuriant Sąjūdį bei formuojant Sąjūdžio iniciatyvinę grupę, ir kaip žmogui, kuris praktiškai nuo pirmų dienų rašė apie tai, kaip kuriama Lietuvos valstybė. ” Toks politikės atvirumas nepraslydo pro tikrųjų Sąjūdžio kūrėjų akis. Vienas pirmųjų į A.Maldeikienės akibrokštą sureagavo Alvydas Medalinskas. Jis europarlamentarės žodžius pavadino žmonių klaidinimu:

Atsiprašau, (taip jau įvyko), kad žinau visus žmones, kurie dalyvavo formuojant Sąjūdžio Iniciatyvinę grupę ir organizuojant birželio 3 d. renginį Mokslų Akademijoje. Galiu juos ir išvardinti. Jūsų ten nebuvo. Tačiau matau pastaruoju metu daug pastangų perrašyti istoriją, todėl įdomu, ką jūs turite omenyje, sakydama, kad dalyvavote, formuojant Sąjūdžio Iniciatyvinę grupę? Gal dalyvavote kartu su kitais keliais šimtais žmonių Mokslų Akademijos salėje? Bet tada tiesiog żmonės ir sako, kad buvau birželio 3 d. Mokslų Akademijos salėje. Kitaip, tai yra tiesiog žmonių klaidinimas ir dar vienas labai didelis nusikalbėjimas.”