Pagėgių savivaldybės Tarybos opozicija: Kęstas Komskis iš Seimo narių turėjo būti pašalintas jau seniai

Eugenijus Dargužas

Tarybos narys Eugenijus Dargužas

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), spalio 30d. išnagrinėjusi medžiagą apie galimą balsų pirkimo Šilutėje skandalą, nusprendė iš išrinktųjų Seimo narių sąrašo šalinti galimai su šiuo teisėsaugos tiriamu skandalu susijusį partijos Tvarka ir Teisingumas atstovą Kęstą Komskį. Meslaisvi redakcija nusprendė pasiteirauti, kaip tokį sprendimą vertina  esantys opozicijoje Pagėgių savivaldybės Tarybos nariai:

Eugenijus Dargužas, Lietuvos socialdemokratų partija:

-Vertinu labai teigiamai, seniai tai turėjo būti padaryta, jau kokia dešimt metų atgal. Labai smagu, kad galų gale šie rinkimų nusižengimai buvo privesti iki galo ir VRK užteko ryžto pašalinti Kęsta Komskį iš Seimo narių.

Algis Grublys, Darbo partija:

Algis Grublys

Tarybos narys Algis Grublys

-Labai gerai, taip turėjo būti jau seniai. Jau kai buvo savivaldos rinkimai  reikėjo šalinti šios partijos kai kuriuos veikėjus.

Daugelis žmonių tikrai patenkinti, jie sako, galų gale teisingumas įvykdytas, labai jaučiasi, kad gyventojų nuotaika po šio VRK sprendimo pakili.

Gražina Jankauskienė, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis:

Gražina Jankauskienė

Tarybos narė Gražina Jankauskienė

-Jeigu jis pirko, vadinasi gerai vertinu VRK sprendimą, toks ir turėjo būti. Man daug ką pasako, jog šį sprendimą Vyriausiosios rinkimų komisijos nariai priėmė vienbalsiai. Aš labai džiaugiuosi Pagėgių savivaldybės gyventojais, jie dar nieko nežinodami pirmajame rinkimų ture balsavo prieš šią partiją ir Stoniškiuose ir Natkiškiuose, kur visada ši partija laimėdavo. Akivaizdu, kad žmonės pradeda nebebijoti ir balsuoja taip, kaip sako jų sąžinė, tai yra didžiulis pasiekimas Pagėgiams. Tikrai sutikau žmonių, kurie labai patenkinti tokia rinkimų baigtimi Kęstui Komskiui.

Petras Ubartas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga:

Petras Ubartas

Tarybos narys Petras Ubartas

-Tai koks čia gali būti vertinimas, žinoma tik tai teigiamai. Taip turėjo būti, seniai jau turėjo būti. Viskas turi pradžią ir viskas turi pabaigą. Šitaip visą laiką tęstis negalėjo. Manau, kad po šio VRK sprendimo mes pamatėme pabaigos pradžią. Šilutės aktyvistai, kurie nenuleido rankų dėl šių įvykių tikrai yra šaunuoliai. Turiu dabar svečių namie, jie irgi man sako, kad taip turėjo būti jau seniai.

Vida Gečienė, Darbo partija:

Vida Gečienė

Tarybos narė Vida Gečienė

-Žinokite negaliu atsidžiaugti, tą dieną kai sužinojau galvojau kam skambinti ir pasidalinti šiuo džiaugsmu. Manau tai yra didelis žingsnis į priekį link permainų Pagėgių savivaldybėje.

-Edgaras Kuturys, Darbo partija:

Vertinu teigiamai, labai gerai.  Žmonės kalba, kad teisingumas Lietuvoje vis dėl to yra ir tas mane džiugina. Tikiuosi kad artėjančiuose savivaldos rinkimuose panašiems rinkimų pažeidimams bus užkirstas kelias iš anksto ir savivaldybės gyventojai galės demokratiškai išsirinkti  savo atstovus Taryboje.

Tarybos narys Edgaras Kuturys

Tarybos narys Edgaras Kuturys

Edvinas Kriščiūnas, Darbo partija:

Edvinas Kriščiūnas

Tarybos narys Edvinas Kriščiūnas

Ne, na čia nebėra ką vertinti, viskas jau įvertinta ir įvertinta mano nuomone teisingai. Mes jau buvome įvertinę ir praeituose ir užpraeituose rinkimuose, VRK taip pat tyrė medžiagą susijusią su balsų pirkimais, tačiau tuo metu Vyriausiajai rinkimų komisijai įrodymų nepakako. Kai kurie pagėgiškiai kiek žinau spalio 30 d. net šventę pasidarė ta proga, manau kad dabar gali pasikeisti ir Tarybos darbas. „Tvarkiečių” esanti dauguma tikrai turėtų pamąstyti, kaip elgtis artimiausiu metu Taryboje ir pradėti žiūrėti į priimamus sprendimus gyventojų naudai, kitaip manau jų dienos Pagėgių valdžioje suskaičiuotos. Iki šiol ką jie norėjo, tą jie darė.  Vienas iš pavyzdžių žemės. Išsidalino saviškiams, o ūkininkai kurie gamina pieną negauna žemių, taip neturėtų būti.

kalbino D.Jančaras

meslaisvi.lt