Pagėgių valdžia pradeda „Kalėdinį” butų išpardavimą.

V.Komskis prisiekia sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus.

V.Komskis prisiekia sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus.

Artėja šventinis laikotarpis. Daugelis prekybininkų naudojasi šia proga ir skelbia įvairias išpardavimo akcijas. Panašiai šiais metais nusprendė Kalėdas pasitikti ir Pagėgių valdžia. Ji pradeda savivaldybės būsto fondui priklausančių butų pardavimą. Prieš mėnesį vienas savivaldybei priklausęs butas buvo parduotas Pagėgių seniūnijos socialinei darbuotojai Linai Lauciutei, o štai gruodžio 17d. Pagėgių valdžia greičiausiai pritars dar vieno buto pardavimui. Iki šiol meslaisvi redakcija nėra gavusi iš savivaldybės administracijos atsakymo, už kiek buvo pirktas L.Lauciutei parduotas butas. Savivaldybės atstovai teisinasi, kad archyvuose sunku rasti dokumentus susijusius su šiuo turtu. Neaišku ir kiek buvo mokėta už artimiausiu metu planuojamą parduoti butą, tačiau jį nusprendęs pirkti pilietis Tomas Vykertas mokės tik 1 159 EUR. Valdžia informuoja, kad 37,74 kv. m butas yra parduodamas už rinkos kainą.

Pagėgių savivaldybėje susidariusi ilga socialinio būsto laukiančių eilė, daugelis šeimų kur apsigyventi laukia jau beveik dešimt metų, o savivaldybės administracija teisinasi, kad laisvų butų nėra ir visomis priemonėmis ieško kaip padėti nelaimėliams. Tačiau jų pagalba labai keistai atrodo perskaičius sprendimo parduoti butą aprašą. Pasirodo savivaldybės būsto fondui priklausantis butas adresu Malūno 4-4, parduodamas tam, kad būtų nupirktas kitas savivaldybės būsto fondui reikalingas butas. Cituojame:”Laukiama teigiamų rezultatų. Priėmus šį sprendimą bus gauta lėšų Pagėgių savivaldybės socialinio būsto pirkimui. Padidės Pagėgių savivaldybės socialinio būsto fondas”.

Linksmų švenčių pagėgiškiai.

meslaisvi.lt