Pagėgių meras Tarybos posėdyje: kuris čia apsimeta, kad nemato karaliaus.

E.Dargužas Tarybos posėdžiuose darosi vis aktyvesnis

E.Dargužas Tarybos posėdžiuose  vis aktyvesnis

Po paskutinių savivaldybės Tarybų rinkimų Pagėgių socialdemokratų partijos skyriuje įvyko permainos.  Rinkimų kampanijoje nesėkmingai pasirodžius  buvusiam skyriaus pirmininkui A.P.Dumbliauskui  , Pagėgių socialdemokratai išsirinko naują pirmininką, juo tapo istorijos mokytojas Eugenijus Dargužas. Įvykus šiems pasikeitimams  partijoje, permainos persikėlė ir į savivaldybės Tarybą. Iki šiol daug metų su „tvarkiečiais” koalicijoje buvę socialdemokratai naujai formuojamoje daugumoje dalyvauti atsisakė, jie pasirinko opozicionierių kelią. E.Dargužas ne tik pakeitė skyriaus politinę kryptį Pagėgiuose, bet vis dažniau pradeda kelti nepatogius klausimus valdantiesiems. Vieną tokį „tvarkiečiams’ teko išgirsti ir per paskutinį savivaldybės Tarybos posėdį. E.Dargužas atskleidė savivaldybės mokyklų mokinių autobusų vairuotojų naštą. Pasak socialdemokrato vairuotojai daug dirba švenčių ir išeiginėmis dienomis, tačiau atlygio už tai negauna.

Reaguodamas į E.Dargužo pastabas Pagėgių meras pradžioje bandė jį  išmušti iš vėžių teikdamas, kad tai ne tas klausimas, tačiau vis aktyviau posėdžiuose besireiškiantis socialdemokratas nepasimetė ir toliau reikalavo atsakymų. Pagėgių valdantiesiems greičiausiai tapo aišku, kad istoriko lengvai ne-atsikratys, todėl Meras ir Administracijos direktorė D.Butvydienė bandė šį klausimą sušvelninti ir dėstė, kad vairuotojų atlyginimais turi rūpintis įstaigų vadovai pasinaudodami darbo kodeksu. Tačiau tokie „tvarkiečių” atsakymai E.Dargužo netenkino ir jis „rėžė” kalbą:

„Direktoriai neturi už ką mokėti vairuotojams, nereikia čia apsimetinėti, kad turi mokėti įstaigos vadovas, jis neturi net už ką už elektrą sumokėti, kuro  nusipirkti, o jūs sakote, kad jis sumokės vairuotojams.Realiai yra ne taip, atsakymo į šitą klausimą jūs man nedavėte. Visi mato, kad karalius nuogas, o apsimeta, kad apsirengęs”, – baigė savo kalbą E.Dargužas. Kas „karalius” Pagėgių merui buvo aišku, tačiau jis panoro sužinoti kuris čia apsimeta, kad nemato karaliaus, į ką sulaukė E.Dargužo paaiškinimo, kad tai yra Lietuvių liaudies patarlė.

Daugiau video medžiagoje:

meslaisvi.lt