Naujoji Pagėgių mero patarėja: grįžusi iš užsienio ieškojau kur įsikibti, meras pasiūlė savo ranką.

25703_1107947476319_4442632_n

Milda Jašinskaitė – Jasevičienė, naujoji Pagėgių mero patarėja facebook.com nuotrauka

Milda Jašinskaitė-Jasevičienė – naujas veidas Pagėgių savivaldybės administracijoje. Jauna moteris pavažinėjusi po užsienį nusprendė, kad vis dėl to norėtų gyventi Lietuvoje, savo gimtajame mieste, Pagėgiuose. Vos grįžus į Lietuvą, Mildai nusišypsojo laimė, ją pokalbiui dėl darbo pasikvietė pats Pagėgių meras Virginijus Komskis. Darbdavio pasitarimas su būsimu darbuotoju baigėsi sėkmingai, prieš dvi savaites Milda Jašinskaitė buvo priimta dirbti į Pagėgių savivaldybės administraciją, mero patarėja. Naująją patarėją kalbinome telefonu.

Kaip gavote  pasiūlymą dirbti patarėja?

Tiesiog meras pasiūlė, pašnekėjome, jam reikėjo šiuo metu pagalbos, yra Kalėdinis laikotarpis. Buvau žinoma, nuo pat mažens garsinau Pagėgius ir tiek.

Apibūdinkite savo darbą, ką jūs merui patariate?

Dabar aš dar nieko negaliu atsakyti, nes neseniai pradėjau dirbti, susipažįstu su savo pareigomis, stengiuosi atlikti pagrindines patarėjos funkcijas, paruošiu merą renginiams, patariu jam dėl jų, suprantat jam reikia pagalbos, reikia patarimų net nežinau, kaip geriau apibūdinti šį darbą.

Koks jūsų atlyginimas?

Jeigu atvirai, atlyginimo nemačiau ir nežinau, ne dėl atlyginimo ėjau čia dirbti iš-tikrųjų.

Tai tariantis dėl darbo nepaklausėte net atlyginimo?

Tikrai nepaklausiau, grįžau iš užsienio, noriu kurtis Pagėgiuose, myliu savo kraštą. Ne dėl atlyginimų aš čia ir ne dėl postų.

O tai dėl ko?

Nu dėl to, kad noriu įsikibti kažkur Pagėgiuose.

Esate jauna moteris, galvojate, kad „įsikibti” galima tik į merą?

Ne nemanau, kad tik taip.Galvoju neužsisėdėti čia, turiu ir kitų siekiamybių, tiesiog grįžusi iš užsienio netikėtai gavau šį pasiūlymą ir sutikau.

Ačiū už pokalbį.

Kadangi naujoji mero patarėja nežino koks bus jos atlyginimas, norime jai pranešti, kad jis bus apie 2700 Lt. Milda Jašinskaitė yra Pagėgių Kultūros Centro direktorės Svetlanos Jašinskienės dukra.

meslaisvi.lt

meslaisvi informaciją prašome nekopijuoti ir neplatinti kitose žiniasklaidos priemonėse