Pagėgių mero pažadai už „pylimą” gauti milijoną tirpsta, arba ne tiems pažadėjo

   Vos 280 000 Lt, tiek nori gauti Pagėgių komunalinis ūkis už Plaušvarių kaime parduodamą nenaudojamą kelią. Tokią sumą komunalininkai paskelbė naujajame aukcione, kuris vyks  2014-08-11 10:00 val., UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ patalpose.

Prieš du metus Pagėgių meras  buvo didelis optimistas. Atsakydamas į „Tauragės Kurjerio” klausimus, V.Komskis planavo iš pylimo uždirbti milijoną. Cituojame tuometinius V.Komskio žodžius.”Kelininkams arba tiems, kuriems reikės smėlio ar žvyro, tikimės parduoti pylimą, kuris jau nebereikalingas. Planuojame iš to uždirbti apie milijoną litų.” Įdomi detalė, tuo metu, pats Pagėgių meras buvo tikras, kad tai pylimas ir tik vėliau šis statinys buvo pradėtas vadinti keliu. Kol kas neaišku, ar ir šį kartą smėlio pylimas bus parduotas, jei ne, tai šio kelio vertė sekančiame aukcione gali prilygti smėlio dėžės kainai.

720 000 Lt tiek prašovė V.Komskis nustatinėdamas parduodamo turto kainą, o gal neprašovė, tiesiog ne visi skaičiuoja taip, kaip Pagėgius valdantys „tvarkiečiai”

meslaisvi.lt