Už viešosios įstaigos bendzino naudojimą asmeninėms reikmėms, teismas

Balandžio 4 dieną Kėdainių rajono apylinkės teismui perduota nagrinėti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnų tirta baudžiamoji byla dėl dokumentų suklastojimo ir svetimo turto pasisavinimo.

Ši byla buvo išskirta iš STT Panevėžio valdybos pareigūnų atliekamo pagrindinio didelės apimties ikiteisminio tyrimo dėl galimai neskaidraus biokuro verslo organizavimo, kuriame įtarimai pareikšti vienam juridiniam asmeniui ir 24 fiziniams asmenims, tarp kurių – šiuo metu vienai uždarajai bendrovei vadovaujančiai D. M., taip pat buvusiam Seimo nariui V. M. Iš viso tiriama 12 nusikalstamų veikų.

Teismui perduotoje baudžiamojoje byloje įtariama, kad D. M., dirbdama VšĮ „Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba“ Mokymo skyriaus renginių koordinatore, galimai panaudojo šios tarnybos benziną asmeninėms kelionėms maždaug už 4 680 litų. Siekdama pateisinti ne tarnybos tikslais išvažinėtus degalus, moteris suklastojo 11 automobilio „Porsche“ kelionės lapų ir pateikė juos tarnybos buhalterijai.

Šį ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

STT informacija

 

meslaisvi.lt