D.Jančaras pagėgiškiams: patikėjote, kad broliai susipykę? Be reikalo

Brolių klastaVasario 10d. Pagėgių savivaldybės kandidatų į savivaldybės Tarybas visų sąrašų atstovai gavo kvietimus filmuotis LRT studijoje Klaipėdoje. Čia kiekvienas rinkimuose dalyvaujančių sąrašų atstovas turės dvi minutes eterio, kad savivaldybės rinkėjams galėtų pristatyti merų ir savo kandidatų sąrašo programą. Ir štai atsitiko įdomus dalykas. Ilgą laiką viešai demonstravę susipykimą politikai Virginijus Komskis ir Kęstas Komskis pasirodo pateikė prašymus filmuotis ne LRT Klaipėdos studijoje, o pačioje LRT širdyje, studijoje Vilniuje. Tą  jie planavo daryti vėliau nei visi Pagėgių savivaldybės kandidatai. Broliai į Vilnių turėtų vykti vasario 13d.Broliai

Šis straipsnis išėjo dienai prieš filmavimą Klaipėdoje, gali būti, kad šiek tiek per anksti,nes Kęstas Komskis paskutinę minutę persigalvojo ir atvyko nusifilmuoti į LRT studiją uostamiestyje.

Abudu politikai atstovauja atskiriems suburtiems visuomeniniams komitetams. Jų pavadinimai pakankamai panašūs K.Komskis sukūrė komitetą Pagėgių krašto vardan, o V.Komskis yra komitete „Kartu- Pagėgių kraštui“.

Kad abu broliai susiplanavo vykti į filmavimą Vilniuje, nors vienas ir persigalvojo, sutapimu pavadinti būtų sunku, kaip ir sunku patikėti, kad jų komitetų pavadinimai  tarpusavyje nebuvo derinami.

politinė reklama bus apmokėta iš specialios LVŽS rinkiminės kampanijos sąskaitos.Užs.Nr.2019/02/09/02-09

meslaisvi.lt