Sėkminga „Rytų Kovotojo” klubo sportininkų kelionė

po taurės varžybųGegužės 5-7 dienomis Suboticoje, Serbija, vyko 7-asis Europos Shotokan karatė čempionatas ir Europos taurės varžybos (pagal SKDUN versiją). Į čempionatą susirinko daugiau kaip 800 sportininkų iš 20 šalių. Lietuvą atstovavo 25 „Rytų Kovotojo“ sportininkų komanda. Įvairaus amžiaus kategorijose sportininkai rungėsi individualiai ir komandose. Net 10 sportininkų Lietuvai  iškovojo 17 medalių. Taurės varžybose 5 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos medalius iškovojo G. Jankūnaitė, M. Valiukaitė, K. Kazakevičius, P. Aleksiūnaitė, M. Laukys ir M. Apraničius.

čempionato nuotraukaČempionate, kuriame dalyvavo turintys rudą arba juodą diržus, dalyvavę M. Mikalevičiūtė, G. Elenauskaitė, G. Dišlė ir M. Krugelis iškovojo 2 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos. Sportininkus į varžybas lydėjo juos treniruojantis 2 dano karatė meistras E. Mončauskas ir sportininkų tėvai.